• Detail firmy

Ondřej Skapa - Instalatérství

Základní popis

Kompletní instalatérské práce - voda, topení, plyn v materiálech měď, plast ocel, rekonstrukce rozvodů vody, výměna odpadního potrubí, rekonstrukce koupelen, bytových jader i novostavby. Provádíme i drobné práce a opravy - výměna zařiz. předmětů a zd

Adresa

B.Nikodéma 4477/11
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76236901

Výrobky, činnosti

Instalatérství, topenářství, plynařství

Kompletní instalatérské práce - voda, topení, plyn v materiálech měď, plast ocel, rekonstrukce rozvodů vody, výměna odpadního potrubí, rekonstrukce ko

Kontaktní údaje

E-mail: ondrejskapa@centrum.cz
WWW: www.instal-skapa.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Skapa - Majitel

Mobil: +420 732 371 866
Další firmy v oboru

ALPEX servis, a.s.

Naše společnost zajišťuje velkoobchodní prodej topenářských náhradních dílů. Dodáváme náhradní díly ke sporákům, kotlům a ohřívačům, litinové rošty a pláty, čistící kartáče, hořáky atd. Nabízíme rovněž detekční a měřící přístroje pro servisní techniky. Distribuujeme výrobky firmy Siemens. Servisní zastoupení výrobců a kompletní sortiment naleznete na naších webových stránkách.

TOPITO s.r.o.

Společnost TOPITO s.r.o. byla založena v r. 1995, zapsána v OR u KS v Ostravě, oddíl C, vložka 8543. Činnost společnosti je plynofikace, montáže ÚT, rozvod vody, odpadů, kanalizace, zasklívání lodžií a balkónů systémem OPTIMI - KVADRO, systémem GLASA, THERMALUX. Dále pak montáže solárních panelů pro ohřev teplé vody a přitápění, montáže tepelných čerpadel a centrálních vysavačů REHAU VACUCLEAN.

Petr Klement - INSTALSERVIS

Nabízíme instalatérské, topenářské, plynařské a kanalizační práce. Provádíme montáže a rekonstrukce stoupaček, rozvodu vody, plynu, topení a kanalizace.