• Detail firmy

Ondřej Rynda

Základní popis

Staneme se Vaším nejlepším průvodcem po Slovensku. Výlet na Slovensko je cestovní a zážitková agentura s podrobným popisem rekreačních míst a kvalitními fotkami. Je proto zároveň informačním portálem. Lze u nás objednat ubytování, služby i zájezdy.

Adresa

Cimburkova 588/11
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70737509
DIČ:  CZ70737509

Výrobky, činnosti

Staneme se Vaším nejlepším průvodcem

po Slovensku. Výlet na Slovensko je cestovní a zážitková agentura s podrobným popisem rekreačních míst a kvalitními fotkami.

Kontaktní údaje

E-mail: info@vyletnaslovensko.cz
WWW: vyletnaslovensko.cz/

Kontaktní osoba

Ondrřej Rynda - Majitel

Mobil: +420 777 821 833
E-mail: info@vyletnaslovensko.cz
Další firmy v oboru

CESTOVNÍ AGENTURA GLOBUSTRAVEL.CZ

Nabízíme internetový a kamenný prodej zájezdů. Specializujeme se na přípravu nabídek, hlavně námi navštívených kapacit a hotelů, kde byli naši zákazníci spokojeni. Navštívili jsme za 10 let téměř všechny destinace Egypt, Kypr, Tunisko, Řecko, Bulharsko, Itálie, Chorvatsko, Turecko, Madeiru, Spojené Arabské Emiráty a Thajsko. V každé zemi jsme viděli minimálně 30 hotelů a známe hotely detailně.

DATA AUTOTRANS s.r.o.

Provozujeme dopravní agenturu poskytující služby v oblasti autobusové přepravy osob. Naší specializací je zajištění dopravy pro incomingový cestovní ruch. Zabezpečujeme vnitrostátní a mezinárodní autobusovou přepravu osob, pravidelnou přepravu zaměstnanců, školní autobusovou přepravu, kongresovou přepravu osob apod. Organizujeme poznávací a pobytové zájezdy v rámci ČR i zahraničí.

STRIATUM, s.r.o.

Specializujeme se na zprostředkování leteckých zájezdů na Maltu, Sicílii, do Itálie, Spojených Arabských Emirátů, na Srí Lanku a dalších zemí.