• Detail firmy

Ondřej Růžička

Základní popis

Nabízíme teplá i studená jídla včetně alkoholických a nealkoholických nápojů. Možnost pořádání rodinných oslav, firemních večírků či školení.

Adresa

U stadionu 662
687 62 Dolní Němčí

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72431113
DIČ:  CZ7906224612

Výrobky, činnosti

Penzion s restaurací

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 113 214
Mobil: +420 606 763 600
E-mail: info@penzionpomnenka.cz
WWW: www.penzionpomnenka.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Růžička - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

NOTOS SCHOLA s.r.o.

Nabízíme klidné ubytování v penzionu Schola. Penzion se nachází 14 km od hlavního města Prahy v obci Noutonice a nabízí množství výletních cílů pro všechny věkové kategorie. Mezi další činnosti patří realitní činnost a inženýrská činnost v investiční výstavbě.

DVŮR KRUTĚNICE

Dvůr Krutěnice - jezdecký a hotelový areál nabízí ubytování, služby restaurace, pořádání svateb, konferencí a dalších společenských událostí. Provozujeme jezdeckou stáj, kde Vám zajistíme vyjížďky nebo tréninky. Můžete se u nás ubytovat i se svým koněm.

ČERNÝ SLON s.r.o.

Hotel v centru města, poblíž Staroměstského náměstí, nabízí ubytování s celkovou kapacitou 35 osob a stravování pro hosty v restauraci, která se nachází v přízemí hotelu. Pro milovníky vína máme k dispozici vinárnu Bandol ve sklepních prostorách. Kromě ubytování zajišťujeme také výlety po Praze i mimo Prahu včetně dopravy a vstupenek, firemní večírky, rauty, svatební hostiny či rodinné oslavy.