• Detail firmy

Ondřej Rudolf

Základní popis

Zabývá se službami, prodejem, pronájmem, sanitací a základním servisem výčepních zařízení, prodejem a pronájmem příslušenství a souvisejícího zboží. Prodává pouze kvalitní česká výčepní zařízení Lindr, se kterými má bohaté osobní zkušenosti.

Adresa

Mcely 50
289 36 Mcely

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87104440
DIČ:  CZ8612041141
Rok založení:  2008
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- prodej, pronájem, sanitace a základním servis výčepních zařízení, prodej a pronájem příslušenství a souvisejícího zboží.

Kontaktní údaje

E-mail: vycepy@explode.cz
WWW: www.vycepy.com

Kontaktní osoba

Ondřej Rudolf - Majitel

Mobil: +420 731 377 601
E-mail: ondrejrudolf@seznam.cz
Další firmy v oboru

Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.

Dodáváme kvalitní automatizační techniku, jednoúčelové stroje a nářadí. Nabízíme kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, maziva a maznice, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory pro vodu a olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, měřící techniku a mnoho dalšího.

Frigotherm s.r.o.

Věnujeme se prodeji automatů na šlehačku zn. Sanomat. Výrobníky domácí šlehačky jsou vhodné pro cukrárny, pekárny, kavárny, restaurace, cateringy a další gastronomické provozy. Samozřejmostí je kvalitní záruční a pozáruční servis pro zákazníky z ČR a SR.

"Młynkol" Krzysztof Calak

Firma vyrábí koloidní mlýny a mlýny s míchadlem. Mills jsou nenahraditelné v potravinářském, kosmetickém, chemickém, farmaceutickém, atd Rekonstrukce a opravy mlýnů a vyrábět hlavice na zakázku.