• Detail firmy

Ondřej Peterka

Základní popis

Výroba kuchyňských linek, vestavných skříní a bytového nábytku. Pokládání plovoucích podlah. Možný prodej matrací a roštů.

Adresa

Sepekov 367
398 51 Sepekov

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72136243

Výrobky, činnosti

Výroba kuchyňských linek,

vestavných skříní a bytového nábytku. Pokládání plovoucích podlah. Možný prodej matrací a roštů.

Kontaktní údaje

Mobil: 608 661 323
E-mail: ondrej.peterka.sep@seznam.cz
WWW: www.peterkasepekov.cz
Další firmy v oboru

KL Beton - Karel Vávra

Provádíme pokládku strojně kladených hlazených betonových podlah. Zabýváme se tlumením kročejového hluku, pokládkou tepelné a kročejové izolace a výztuží betonu vlákny. Používáme osvědčené strojní vybavení. Kontaktujte nás z regionů České Budějovice, Praha, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Vysočina a Plzeň.

Truhlářství Ing. Filip Allizar

Již 15 let se zabýváme truhlářskou výrobou. Vyrábíme na zakázku klasické i moderní kuchyně, vestavěné skříně, obývací stěny, ložnice, předsíně, dětské a studentské pokoje, pracovny atd. Naše truhlárna disponuje veškerým potřebným vybavením a k výrobě používáme ty nejkvalitnější materiály, které splňují i zdravotní nároky na dětský nábytek. Nabízíme kvalitní a cenově dostupný nábytek pro každého.

ŠVEC KAREL - Truhlářství

Zabýváme se truhlářskou výrobou na míru. Specializujeme se především na výrobu z masivu. Naším hlavním výrobním programem jsou masivní a kombinovaná schodiště. Dále vyrábíme dveře interiérové i vchodové, vrata, brány, zábradlí, terasy, balkony, lodžie, pergoly, altány, zahradní domky, nábytek. Používáme běžné i exotické dřevo. Pracujeme rovněž s dýhou a LTD materiálem. Garance 100% spokojenosti!