• Detail firmy

Ondřej Pavliš - AUTOSERVIS

Základní popis

Firma provádí autoklempířské, mechanické a diagnostické práce pro vozy všech značek se speciálním zaměřením na vozy Subaru a další japonské značky.

Adresa

Oblouková 12
460 01 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  86808991
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autoservis.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 775 909 305
Telefon: +420 777 873 507
E-mail: lestr@seznam.cz
WWW: www.autopas.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Pavliš - Majitel

Mobil: +420 608 251 171
Další firmy v oboru

Areál Prodeje a Služeb s.r.o.

- nové náhradních díly pro stavební a zemědělské stroje - kardanové hřídele pro zemědělské stroje - stavební stroje NTC, WEBER, Dynapac, Enar a Battipav - malotraktory AGS Prostějov - zahradní technika AMA, VISCONSIN - PŮJČOVNA stavební, zahradní a dílenské mechanizace - servis zemědělské a stavební techniky - provozní kapaliny a maziva - použité díly Zetor, Bělorus,Desta - použité stroje

HT TRUCK s.r.o.

Poskytujeme profesionální služby v oblasti silniční nákladní dopravy na území EU i ostatních států Evropy, včetně vnitrostátní dopravy. Naší činností je sklápěčková přeprava sypkých materiálů, přeprava strojů a zařízení a kamionová doprava nad 20 000 kg. Provádíme i servis nákladních vozidel, pneuservis, prodej ND. Jako stále se rozvíjející firma nabízíme nově i zemní práce a prodej kameniva.

Tomáš Novotný - LAMITECH

Zabýváme se zakázkovou výrobou ze sklolaminátu. Provádíme sportovní a individuální úpravy automobilů - především úpravy nárazníků, prahů, křídel a jiných doplňků z kompozitů. Další naší činností je výroba jednoúčelových strojů a zařízení a průmyslová automatizace.