• Detail firmy

Ondřej Nový

Základní popis

Sídlíme v Ostravě.Realizace a údržby zahrad, zahradní služby.Údržba trávníku-vertikutace-prořezání trávníku, hnojení,pískování,sekání trávníku,dovoz a doplnění mulčovací kůry,ořez ovocných a okrasných stromů,řez živých plotů.Pokládáme travní koberce.

Adresa

1.května 146/115
725 25 Ostrava - Polanka nad Odrou

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88771822
  • Služby

Výrobky, činnosti

Realizace a údržba zahrad.

Kontaktní údaje

E-mail: info@zahrady-novy.cz
WWW: www.zahrady-novy.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Nový - Majitel

Mobil: +420 605 976 515
E-mail: info@zahrady-novy.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Kateřina Lízlová

Zajistíme návrhy, projekce, realizace a rekonstrukce zeleně. Zabýváme se také terénními úpravami, modelacemi terénu, pokládáním travních koberců, zakládáním trávníků výsevem. Nabízíme automatické závlahové systémy, provádíme kompletní údržbu zeleně. Prodej okrasných květin a rostlin. Dovoz dle požadavku.

3 K Trade, s.r.o.

Zabýváme se realizací závlah a závlahových systémů. Dodáváme automatické zavlažovací systémy TORO. Díky naším zkušenostem, které jsme za 15 let praxe v oblasti závlah získali, dokážeme zákazníkovi poskytnout komplexní závlahový servis pro zahrady a sportoviště, a to včetně odborného poradenství. Spokojený zákazník je naší prioritou. Garantujeme kvalitní služby a korektní jednání.

Šumavské zahrady, s.r.o.

Nabízíme kompletní realizace zahrad. Navrhujeme a realizujeme kompletní podoby zahrady, zahradní jezírka, závlahy či osvětlení zahradních jezírek. Zajišťujeme i rekonstrukce zahrad. Zabýváme se zakládáním trávníků. Provádíme celoroční údržbu venkovních prostor a firemních areálů.