• Detail firmy

Ondřej Nový

Základní popis

Sídlíme v Ostravě.Realizace a údržby zahrad, zahradní služby.Údržba trávníku-vertikutace-prořezání trávníku, hnojení,pískování,sekání trávníku,dovoz a doplnění mulčovací kůry,ořez ovocných a okrasných stromů,řez živých plotů.Pokládáme travní koberce.

Adresa

1.května 146/115
725 25 Ostrava - Polanka nad Odrou

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88771822
  • Služby

Výrobky, činnosti

Realizace a údržba zahrad.

Kontaktní údaje

E-mail: info@zahrady-novy.cz
WWW: www.zahrady-novy.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Nový - Majitel

Mobil: +420 605 976 515
E-mail: info@zahrady-novy.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Mgr. Irena Beránková

Provádíme projekty a realizace zahrad ve stylu formálním, přírodním i extravagantním, dále skalky přírodní i architektonické, jezírka a potůčky. Nabízíme rekonstrukce zahrad a poskytujeme poradenství.

ZAHRADNICKÉ SLUŽBY KAVENA

Zabýváme se návrhy a realizacemi zahrad. Provádíme realizaci závlahových systémů, výsadbu, rizikové kácení dřev a prořez stromů, instalaci zahradního osvětlení, realizaci zahradních staveb, plotů nebo jezírek a mnoho dalšího. Zajišťujeme květinový servis.

Obchod s volným časem

Ve Vašem životě jsou věci, které můžete přenechat druhým, abyste měli čas na věci, které můžete udělat jen Vy. Naše firma se soustředí na činnosti, které můžete delegovat, abyste měli pro sebe více volného času. Jako např. na úklid, hlídání dětí a domácích zvířat, péči o seniory či zahradu. Služby je možné tzv. odzkoušet či cíleně využít pouze jednorázově, posléze pak objednat periodicky.