• Detail firmy

Ondřej Nový

Základní popis

Sídlíme v Ostravě.Realizace a údržby zahrad, zahradní služby.Údržba trávníku-vertikutace-prořezání trávníku, hnojení,pískování,sekání trávníku,dovoz a doplnění mulčovací kůry,ořez ovocných a okrasných stromů,řez živých plotů.Pokládáme travní koberce.

Adresa

1.května 146/115
725 25 Ostrava - Polanka nad Odrou

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČO:  88771822
  • Služby

Výrobky, činnosti

Realizace a údržba zahrad.
Osázení truhlíků.
Zahrady Nový - Ostrava.

Kontaktní údaje

E-mail: info@zahrady-novy.cz
WWW: www.zahrady-novy.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Nový - Majitel

Mobil: +420 605 976 515
E-mail: info@zahrady-novy.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Mgr. Irena Beránková

Provádíme projekty a realizace zahrad ve stylu formálním, přírodním i extravagantním, dále skalky přírodní i architektonické, jezírka a potůčky. Nabízíme rekonstrukce zahrad a poskytujeme poradenství.

Obchod s volným časem

Naše firma Vám nabízí úklidové služby, ale také služby v hlídání dětí a domácích zvířat a nebo v péči o seniory či zahradu. Zajišťujeme periodický i generální úklid firem a domácností. Zajistíme čištění koberců a čalounění a také mytí oken. Služby hlídání dětí nebo domácích zvířat lze domluvit také na pravidelné či jednorázové fázi. V případě péče o seniora Vám nabízíme doprovod, pochůzky aj.

Ing. Vladimír Švec

Nabízíme kompletní odborné zahradnické práce. Provádíme projektování zahrad, zakládání a údržbu zeleně či dendrologické průzkumy. Zajišťujeme provoz kompostárny a nabízíme prodej okrasných dřevin z naší školky, dále nabízíme výrobu a prodej zahradnického substrátu či prodej dekoračních hmot.