• Detail firmy

Ondřej Nový

Základní popis

Sídlíme v Ostravě.Realizace a údržby zahrad, zahradní služby.Údržba trávníku-vertikutace-prořezání trávníku, hnojení,pískování,sekání trávníku,dovoz a doplnění mulčovací kůry,ořez ovocných a okrasných stromů,řez živých plotů.Pokládáme travní koberce.

Adresa

1.května 146/115
725 25 Ostrava - Polanka nad Odrou

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88771822
  • Služby

Výrobky, činnosti

Realizace a údržba zahrad.
Osázení truhlíků.
Zahrady Nový - Ostrava.

Kontaktní údaje

E-mail: info@zahrady-novy.cz
WWW: www.zahrady-novy.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Nový - Majitel

Mobil: +420 605 976 515
E-mail: info@zahrady-novy.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Mgr. Irena Beránková

Provádíme projekty a realizace zahrad ve stylu formálním, přírodním i extravagantním, dále skalky přírodní i architektonické, jezírka a potůčky. Nabízíme rekonstrukce zahrad a poskytujeme poradenství.

ZELENKA - STAVBY s.r.o.

Realizujeme výstavbu rodinných domů a průmyslových staveb. Stavíme haly, sklady a komerční objekty. Zajišťujeme zpracování projektové dokumentace včetně všech potřebných dokumentů, povolení pro stavby, realizaci stavby, závěrečnou kolaudaci a předání stavby investorovi. Součástí poskytovaných služeb je i stavební dozor na stavbách. Věnujeme se rovněž návrhům a realizacím zahrad.

Ing. Karel Szturc

Zabýváme se návrhy, realizací a následnou údržbou okrasných zahrad. Nabízíme i realizaci zahradních jezírek, vodních ploch, pergol, suchých zídek nebo automatických závlahových systémů.