• Detail firmy

Ondřej Mixa

Základní popis

Plné Křivky - Společenské a letní šaty pro plnoštíhlé, móda XXL a nadměrné velikosti. Topy, tuniky, svetry, saka pro baculky, plnoštíhlé a pre moletky

Adresa

Sokolovská 342
686 01 Uherské Hradiště

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01650211

Výrobky, činnosti

Plnoštíhlá móda

Šaty, topy, tuniky, svetry, saka a další oblečení a XXL móda pro plnoštíhlé ženy, baculky a pre moletky.

Kontaktní údaje

E-mail: info@plnekrivky.cz
WWW: www.plnekrivky.cz

Kontaktní osoba

Mixa Ondřej - Majitel

Mobil: +420 723 174 971
E-mail: info@plnekrivky.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

P.P.H. "MiK" s.c. Katarzyna i Michał Kropidłowscy

Výrobce elegantní a sportovní dětské oblečení, které s potěšením doprovázet své zákazníky slavnostní a vznešený, stejně jako každodenní okamžiky života. Nabízíme elegantní a sportovní, velurové tepláky - pro holčičky a kluky, stejně jako vysoce kvalitními pánské flanelové pyžamo. Zveme vás ke spolupráci.

KHATEGAT

Jsme rodinná firma, která má výhradní navrhování oblečení pro ženy zajímající se o módu. Produkty, které implementují vyznačují vysokou kvalitou, dobré druhů materiálů a zajímavým designem. Tvoříme proud minimalismu. Naše projekty spojují odvahu s jednoduchostí svítidla. Hledáme nové, zajímavé řešení v řezu a tkaniny.

ZANARDI TRADE

Naše oblečení je vysoce ceněna mezi zákazníky, o čemž svědčí i trvalou spolupráci s mnoha různých obchodech po celé zemi. Silný zájem o naše produkty nás povzbuzuje k tvůrčí činnosti, neustálé zlepšování kvality našeho oblečení a hledání nových technologických řešení.