• Detail firmy

Ondřej Mihalo

Základní popis

Provádíme kvalitní malířské a lakýrnické práce, výmalbu bytových i nebytových prostorů či fasád. Dále nabízíme veškeré nátěry, zednické a stavební práce, štukování, kompletní fasády, sádrové stěrky, betonové podlahy a foliové střechy.

Adresa

Příkopy 136
341 01 Horažďovice

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75897598
  • Služby

Výrobky, činnosti

Malířské a natěračské práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 722 900 713
E-mail: mihaloo@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Mihalo - Majitel

Další firmy v oboru

MADER Interiéry s.r.o.

Specializujeme se na prodej podlahových krytin. Nabízíme přírodní podlahové krytiny, parkety, lamináty a koberce. Veškeré podlahové krytiny pokládáme, betonový povrch před pokládkou upravíme. Prodáváme a montujeme žaluzie a markýzy, čistíme koberce a PVC. Prodáváme záclony a dekorační látky včetně látek čalounických. Sušice a jižní Čechy.

Stavební práce Tomáš Pruner

V rámci naší stavební činností provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Realizujeme kompletní střechy včetně oprav, dále pak montáže sádrokartonu a pokládku dřevěných podlah. Se stavební činností máme bohaté zkušenosti a získali jsem mnoho spokojených zákazníků. Garantujeme kvalitu a spolehlivost. Neváhejte nás kontaktovat.

MIROSLAV BENEŠ - B.NETON

Nabízíme široký sortiment betonových výrobků pro venkovní využití. Výrobky jsou z přírodních materiálů. Vyrábíme městský mobilář, dlažbu, obrubníky, sedací soupravy, lavice, stoly, zahradní krby a grily a mnoho dalšího.