• Detail firmy

Ondřej Matoušek

Základní popis

Truhlářství vyrábí zakázkově, sériově do interiéru i exteriéru - altány, pergoly, stání pro auta, zahradní nábytek, ploty, balkony. Zhotovíme masivní nábytek, schody, postele. Máme kvalitní nátěry, dovoz na místo, celková realizace včetně návrhu.

Adresa

Pindula 348
760 01 Kudlov

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75699940

Výrobky, činnosti

Truhlářství

Truhlářství vyrábí zakázkově, sériově do interiéru i exteriéru - altány, pergoly, stání pro auta, zahradní nábytek, ploty, balkony.

Kontaktní údaje

Mobil: 732 122 102
E-mail: matousek@madrev.cz
WWW: www.madrev.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Matoušek - Majitel

Další firmy v oboru

Ing. Vladimír Marek - Zakázková výroba nábytku

Zaměřujeme s se na zakázkovou výrobu nábytku. Zajišťujeme výrobu kuchyní na míru, vestavěných skříní výklopných postelí a dalšího nábytku. Výrobu zajišťujeme z masivu, lamina nebo přírodní dýhy.

Karel Söllner

Specializujeme se na výrobu kvalitního nábytku a eurooken. Vyrábíme nábytek bytový, kancelářský i vybavení do restaurací a hotelů. Realizujeme rovněž půdní vestavby a obložení štítů a chalup tzv. falešným roubením. Při výrobě používáme různé materiály, nábytek vyrábíme z masivního dřeva, jak z tuzemského, tak i exotického. Součástí naší výroby jsou také povrchové úpravy, a to i ve vysokém lesku.

Truhlářství DraMax s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství z masivu či lamina. Zajišťujeme výrobu kuchyňských linek, dřevěné schody a schodiště, dřevěné dveře, skříně na míru, půdní vestavby, dřevěné zahradní altány či dřevěné zábradlí. Provádíme repase nábytku a dveří.