• Detail firmy

Ondřej Liška

Základní popis

Prodej autokosmetiky,autolaků,vybavení lakoven..lakování celých vozů,lakování jiných povrchů (např. nábytek,...),leštění (renovace) světlometů.

Adresa

Horní Lukavice 82
334 01 Přeštice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01287435

Výrobky, činnosti

Prodej autopříslušenství a autolakovna.

Kontaktní údaje

E-mail: info@autocolorliska.cz
WWW: www.autocolorliska.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Liška - Majitel

Mobil: +420 606 637 168
Další firmy v oboru

A.Thermo s.r.o.

Firma nabízí prodej příslušenství k osobním a užitkovým automobilům. Dále laky, mořidla, oleje, opravné prostředky (např. retušovací tužka, balzám na kůži, voskový tmel), ředidla, šelaky. Z autodoplňků například stěrače, žárovky, výfukové komponenty.

Milan Pangerl - LPG Plzeň

Naše firma zajišťuje přestavby vozidel na LPG v Plzni. Realizujeme montáže kvalitních a ověřených zařízení LPG pro veškeré typy benzínových vozidel. Služby poskytujeme včetně servisu, revizí a výměny LPG nádrží. Provádíme také běžné opravy automobilů, měníme olej, brzdy atd. Dodáváme náhradní díly za výhodné ceny. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací včetně ceníku přestaveb.

AUTOSKLA DOMAŽLICE - Karel Pivoňka

Výměna autoskla na všechny osobní a nákladní vozidla, vč. autobusů a pracovních strojů. Bodově poškozené čelní sklo umíme rychle opravit. Na nejčastější automobily máme autosklo vždy skladem! S vaší pojišťovnou vše zařídíme už od nahlášení - výměna autoskla pro všechny pojišťovny v ČR.