• Detail firmy

Ondřej Jaroš

Základní popis

Nabídka kompletních služeb v oblasti tvorby webových stránek, grafiky, reklamy a propagace na internetu. Provádění servisu počítačů a Maců. Zabýváme s

Adresa

Jerevanská 2580
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75897091
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

reklama

Nabídka kompletních služeb v oblasti tvorby webových stránek, grafiky, reklamy a propagace na internetu

Kontaktní údaje

E-mail: info@profesionalne.eu

Kontaktní osoba

Ondřej Jaroš - Majitel

Mobil: 777 948 623
Mobil: info@pocitacove-porad ens tvi .cz
E-mail: info@profesionalne.eu
WWW: www.profesionalne.eu
Další firmy v oboru

Ing. Jan Vydržel

Zabýváme se správou sítí a databází. Poskytujeme poradenství v oblasti informačních technologií. Nabízíme hostingové a související činnosti, tvorbu e-shopů, zpracování dat.

Stolaři-Truhláři.cz

Internetový portál www.stolari-truhlari.cz s truhlářskou tématikou je portálem inzertním a informačním. Naleznete u nás 2 katalogy firem rozdělené na Výrobce (truhláři, nábytkáři..) a Dodavatele (vše potřebné k jejich práci..). Uveřejňujeme články s různými tématy, provozujeme inzerci a spolupracujeme s organizátory veletrhů a výstav se zaměřením na dřevoobráběcí průmysl a souvisejícími projekty.

Jindřich Žemlička

Poskytujeme služby v oblasti marketingu. Navrhujeme a tvoříme internetové prezentace, dále pak reklamní kampaně včetně zajištění jejich správy, zabýváme se SEO optimalizací pro vyhledávače, PPC reklamními kampaněmi apod. Technická podpora je samozřejmostí. Máme rovněž bohaté zkušenosti s produktovou fotografií. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.