• Detail firmy

Ondřej Janků

Základní popis

Stavebně truhlářská výroba, rámové konstrukce, opravy roubených domů, rekonstrukce a repliky oken a dveří.

Adresa

Příšovice 194
463 46 Příšovice

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76129349

Výrobky, činnosti

Stavební truhlářství

Kontaktní údaje

E-mail: truhlarstvi-janku@email.cz
WWW: stavebnitruhlarstvi.eu

Kontaktní osoba

Ondřej Janků - Majitel

Mobil: +420 739 942 571
E-mail: truhlarstvi-janku@email.cz
Další firmy v oboru

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

Milan Fojt

Již téměř 15 let zajišťujeme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Realizujeme rekonstrukce a nátěry střech, montujeme nové střešní krytiny. Provádíme výškové práce pomocí horolezecké techniky. Působíme především v regionech: Liberec, Semily, Turnov a Jablonec nad Nisou.

Karel Söllner

Specializujeme se na výrobu kvalitního nábytku a eurooken. Vyrábíme nábytek bytový, kancelářský i vybavení do restaurací a hotelů. Realizujeme rovněž půdní vestavby a obložení štítů a chalup tzv. falešným roubením. Při výrobě používáme různé materiály, nábytek vyrábíme z masivního dřeva, jak z tuzemského, tak i exotického. Součástí naší výroby jsou také povrchové úpravy, a to i ve vysokém lesku.