• Detail firmy

Ondřej Hadač

Základní popis

Vizualizace exteriérů, interiérů v architektuře, tvorba animací, návrhy reklamních a propagačních materiálů, konstrukční práce v oblasti strojírenství. 2D/3D grafické práce.

Adresa

U stadionu 967
293 01 Mladá Boleslav II

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75554755
DIČ:  CZ9208041018

Výrobky, činnosti

Vizualizace

Výroba vizualizací architektury od rodinných domů po nákupní centra, bytové domy.

Kontaktní údaje

E-mail: hadac@pulsest.com
WWW: www.pulsest.com

Kontaktní osoba

Ondřej Hadač - Majitel

Mobil: +420 721 944 794
E-mail: hadac@pulsest.com
Další firmy v oboru

STAVIS KLADNO s.r.o.

Projekční a inženýrskou činností se naše společnost zabývá již od roku 1995. Zajišťujeme stavební povolení, územní rozhodnutí, výběr dodavatele stavby, kolaudaci staveb. Součástí poskytovaných služeb je stavební dozor, technický dozor investora a koordinace BOZP. Jsme držitelem Certifikátu systému managementu jakosti pro projektovou a inženýrskou činnost ve výstavbě s normou ČSN EN ISO 9001:2001.

Grafické práce - Michal Sova

Věnujeme se návrhu log, logotypů, vizitek, letáků a dalších grafických prvků. Nabízíme služby externího grafika a vytvoříme Vám obalový design, grafické návrhy plakátů, letáků, fotomontáže, různé ilustrace. Zakázky zpracováváme individuálně na základě konkrétních požadavků našich zákazníků. Služby jsou určeny zejména zákazníkům z regionů Benešov, Tábor, Středočeský a Jihočeský kraj.

Nemeton realizace spol. s r.o.

Nabízíme realizace zahrad, včetně detailní vizualizace, rekultivace a tvorby jezírek. Poskytujeme odborné poradenství a servis realizovaných zahrad.