• Detail firmy

Ondřej Gottwald

Základní popis

AUTORIZOVANÝ SERVIS TAXAMETRU Torola MPT-4,MPT-3,MPT-3/EU VTS electro TJM-03 Bratislava. Staráme se o řidiče TAXI již od roku 1928.

Adresa

V bokách I 282/8
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45327254

Výrobky, činnosti

Taxametry

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 815 687
E-mail: taxi-servis@seznam.cz
WWW: www.taxi-servis.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Gottwald - Majitel

Mobil: +420 603 867 493
Další firmy v oboru

Dagmar Roztočilová

Jsme dodavatelem široké nabídky měřicích přístrojů a technologie. Provádíme servis a opravy měřících přístrojů, rovněž také kalibrace přístrojů v akreditované laboratoři dle platných norem. V našem sortimentu naleznete zkoušečky, testery, multimetry, měřiče, průmyslové teploměry, analyzátory, wattmetry, pyrometry, vlhkoměry, otáčkoměry, laboratorní zdroje, RLC měniče, revizní přístroje.

Selteko plus, s.r.o.

Zabýváme se prodejem, návrhy, dodávkou a komplexní realizací aktivních i klasických hromosvodů, přepěťových ochran, záložních zdrojů UPS či nouzového napájení výpočetní techniky. Nabízíme vedení účetnictví pro fyzické i právnické osoby.

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.