• Detail firmy

Ondřej Fišer

Základní popis

FiBe- Kvalitní kamenické práce od zaměření po montáž.

Adresa

Sv. Čecha 803
407 77 Šluknov

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87804506

Výrobky, činnosti

Kamenictví

Vyrábíme: schody, parapety, obklady stěn,koupelen, kuchyňské pracovní desky, dlažby, krby, krbové římsy, umyvadlové desky,obrubníky, urnové hroby a jiné.

Kontaktní údaje

E-mail: FiBe-kamen@seznam.cz

Kontaktní osoba

Marie Slámová

Ondřej Fišer - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KÁMEN design, s.r.o.

Specializujeme se na zpracování přírodního kamene. Dovážíme žulu, mramor, pískovec a onyx. Vyrábíme žulové kuchyňské desky, koupelnové desky, parapety, dlažby různých formátů, obklady stěn interiérů i exteriérů. Provádíme opravy, renovace a broušení podlah.

SUTNAR & RAPPL s.r.o.

Naše společnost se věnuje výrobě zboží z kamene. Jsme kamenická firma, která vznikla v roce 1993. Našim klientům nabízíme interiérové a stavební prvky, pracovní desky na kuchyňské linky, pomníky a pomníkové díly, sekání a zlacení/stříbření nápisů a ornamentů. Vyrábíme z přírodního kamene a konglomerovaného kamene Technistone. Jsme autorizovaným distributorem pro Plzeňský kraj. Navštivte nás.

Zakład Kamieniarsko-Betoniarski ''MIREX'' mgr inż. Mirosław Majorkiewicz

Provádíme kuchyňské a koupelnové desky, parapety, krby, vnitřní podlahy, terasy, portály šachty, prvky zahradní architektury, schody, interiérové ​​a exteriérové ​​materiály: žula, mramor, křemenné konglomerátu. Naše výrobky byly úspěšně dodána a instalována do zemí, jako je Franca, Norsko, Kazachstánu, Itálie a Německa.