• Detail firmy

Ondřej Bousek

Základní popis

Profesionální zámečnická služba.

Adresa

Čakovická 307/47
190 00 Praha 9 - Prosek

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61037052
DIČ:  CZ7611170072

Výrobky, činnosti

Zámečnictví

Profesionální zámečnická služba. Nonstop zámečník Praha a blízké okolí. Otevíráme zabouchnuté, zamčené dveře, měníme zámky, vložky, kování, montujeme přídavné zámky a rozvory, opravujeme dveře po vloupání, otevíráme zámky prakticky jakéhokoliv typu.

Kontaktní údaje

E-mail: info@zamecnik24.cz
WWW: www.zamecnik24.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Bousek - Majitel

Mobil: +420 777 062 406
E-mail: info@zamecnik24.cz
Další firmy v oboru

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.

Derpal Logistic s.r.o.

Zabýváme se obchodem s dřevěnými paletami, gitterboxy, kovovými obaly, včetně zajištění jejich oprav již od roku 1994. Pro poskytnutí kvalitního 24 hodinového servisu zajišťujeme dopravu 5-ti nákladními soupravami s minimální kapacitou 756 kusů palet. Měsíčně zobchodujeme 80 000 kusů palet. Naše výrobky je možné tepelně ošetřit ochranou HT nebo sušit na požadovanou vlhkost.

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!