• Detail firmy

Ondřej Bousek

Základní popis

Profesionální zámečnická služba.

Adresa

Čakovická 307/47
190 00 Praha 9 - Prosek

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61037052
DIČ:  CZ7611170072

Výrobky, činnosti

Zámečnictví

Profesionální zámečnická služba. Nonstop zámečník Praha a blízké okolí. Otevíráme zabouchnuté, zamčené dveře, měníme zámky, vložky, kování, montujeme přídavné zámky a rozvory, opravujeme dveře po vloupání, otevíráme zámky prakticky jakéhokoliv typu.

Kontaktní údaje

E-mail: info@zamecnik24.cz
WWW: www.zamecnik24.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Bousek - Majitel

Mobil: +420 777 062 406
E-mail: info@zamecnik24.cz
Další firmy v oboru

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.

VLAPOS s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme a dodáváme posuvné a křídlové brány i jejich komponenty. Náš sortiment zahrnuje: nové díly pro výrobu vrátek, vrat a posuvných bran usnadňujících výrobu a montáž, ozdobné ploty, mříže, garážová vrata, závory, plastové i dřevěné výplně, el. pohony, dálkové ovládání a mnoho dalšího. Více informací a ceník naleznete na našich webových stránkách.

Petr Mikulášek - KLEZA

Činnost naší společnosti je již od počátku zaměřena na klempířské, zámečnické a montážní práce. Specializujeme se na výrobu vzduchotechnických potrubí, výrobu kompostérů z pozinkovaného plechu a výrobu skládacích plechových garáží. Naše společnost má dlouholetou tradicí a ve svém oboru patříme mezi skutečné profesionály. Věnujeme se rovněž nákupu a prodeji realit.