• Detail firmy

Ondřej Bittman

Základní popis

Dodáváme bazény včetně zastřešení Alukov. Zajišťujeme návrh, realizace a servis změkčovacích filtrů. Okrasná a koupací jezera, fontány. Prodáváme bazénové příslušenství, filtrace, vysavače a dále bazénovou chemii Vodnář. Internetový prodej

Adresa

Blodkova 581/82
500 06 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71839780

Výrobky, činnosti

Dodáváme bazény včetně zastřešení Alukov

Kontaktní údaje

E-mail: info-bazenovka@email.cz
WWW: www.bazenovka.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Bittman - Majitel

Mobil: 723 879 406
Další firmy v oboru

LUSTY spol.s r.o.

Nabízíme komplexní hydroizolační práce včetně fasádních systémů. Dále zajišťujeme dodávku vodorovných střešních plášťů a fasádních systémů, provádíme hydroizolace spodních staveb i střech. Dodáváme nosné konstrukce a průmyslové betonové podlahy. Působíme zejména v Liberci a okolí.

COMPUS

Specializujeme se na nadzemní bazény a dodávku kompletního příslušenství k bazénům. Zajišťujeme servis výpočetní techniky a poskytujeme bezdrátové internetové připojení. Nabízíme stolní a karetní hry, spotřební elektroniku, kancelářskou techniku, prezentační techniku či pokladní systémy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

CINK - Věra Costenarová

Dodáváme čistírny odpadních vod, betonové jímky, plastové jímky, plastové nádrže, betonové nádrže, plastové sudy, lapače tuku, odlučovače ropných látek, vodoměrné šachty apod.