• Detail firmy

OMNIWOOD,s.r.o.

Základní popis

Společnost je zaměřená na realizaci dřevostaveb, dřevěných konstrukcí a výrobu designového nábytku dle vlastních návrhů. Staví dřevěné domy, pro jejichž návrhy využíváme vlastní architekty a designéry ze studia OMNIARCH.

Adresa

Rudolfovská 36
460 14 Liberec XXI - Rudolfov

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  22802355
DIČ:  CZ22802355
Rok založení:  2013
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- realizace dřevostaveb, dřevěných konstrukcí a výroba designového nábytku dle vlastních návrhů. Staví dřevěné rodinné domy, ale i lávky a mostky, atd

Kontaktní údaje

WWW: www.omniwood.cz

Kontaktní osoba

Oldřich Kajzar - Jednatel

Mobil: +420 773 922 990
E-mail: oldrich.kajzar@omniwood.cz

Pavel Novák - Jednatel

Telefon: 775 656 227
Další firmy v oboru

Karel Söllner

Specializujeme se na výrobu kvalitního nábytku a eurooken. Vyrábíme nábytek bytový, kancelářský i vybavení do restaurací a hotelů. Realizujeme rovněž půdní vestavby a obložení štítů a chalup tzv. falešným roubením. Při výrobě používáme různé materiály, nábytek vyrábíme z masivního dřeva, jak z tuzemského, tak i exotického. Součástí naší výroby jsou také povrchové úpravy, a to i ve vysokém lesku.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

O.K.& BON, s.r.o.

Nabízíme zpracování stavební kovovýroby. Vyrábíme ploty, brány a zajišťujeme zpracování exteriérů pozemků. Provádíme rekonstrukce domů, ke kterým vypracujeme i individuální návrh.