• Detail firmy

OmniLab s.r.o.

Základní popis

Laboratorní vybavení

Adresa

Jeseniova 780/101
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64574245
Rok založení:  1995
  • Služby

Výrobky, činnosti

Chemické laboratoře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 267 313 951
Telefon: +420 267 311 227
Fax: +420 272 740 391
E-mail: agilb@czn.cz

Kontaktní osoba

Jan Zíval - Jednatel

Další firmy v oboru

AQUATEAM spol. s r.o.

Specializací společnosti je prodej zařízení pro sledování parametrů vod, a to jak pitných, tak i provozních a odpadních, dále pak zařízení pro měření průtoků, odběr vzorků vod a provozních analyzátorů pro vodohospodářské a průmyslové aplikace. Jsme distributorem renomovaných světových značek pro většinu aplikací provozního měření a analýz. Námi dodávané produkty jsou vysoce kvalitní a spolehlivé.

Seplast, s.r.o.

Nabízíme plastové radiální ventilátory pro výzkumné laboratoře, laboratoře kontroly a vývoje či pro různá odvětví průmyslu. Zajišťujeme montáž průmyslových ventilátorů. Dodáváme střešní plastové ventilátory a příslušenství k montáži průmyslových ventilátorů - frekvenční měniče, ventilační hlavice s mřížkou, zpětné a regulační klapky, uzavřené stoličky, tlumící vložky, izolátory chvění apod.

K+R PRINT, s.r.o.

Firma je zaměřena hlavně na flexotisk a hlubotisk obalů, a to od dodávek výrobních, konfekčních strojů, přes tiskové formy a náhradní díly, až po další spotřební materiál. V povolování zastupovaných zahraničních firem máme pro Vás potřebné know-how.