• Detail firmy

Ombrello Consulting s.r.o.

Základní popis

Nabízíme ubytování v šesti dvoulůžkových a dvou třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí a WiFi připojením k internetu. Umožňuje

Adresa

Klánova 61
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24692247

Výrobky, činnosti

Ubytovací servis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 727 329
Mobil: +420 732 793 215
E-mail: hotelgradient@hotelgradient.cz
WWW: www.hotelgradient.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Haleš - Jednatel

pí. Růžková

Mobil: +420 725 522 241

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.

HOTEL ČECHIE Praha, a.s.

Vedeme 4-hvězdičkový hotel s wellness a bohatým sportovním vyžitím. 4-hvězdičkový hotel na Praze 8 nabízí ubytování v standardních i nadstandardních pokojích a hotelových apartmánech. V areálu hotelu se nachází krytá tenisová hala, bazén s protiproudem, klimatizované fitness, golfová hala i prostory pro squash. Organizujeme firemní konference na klíč. Pořádáme golfové kurzy.

Pension Edvin

Provozujeme rodinný penzion ve vilové čtvrti Prahy 4, blízko metra Budějovická. Pokoje v našem penzionu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a satelitem, připojení k Wi-Fi je zdarma, jakož i parkování. Nabízíme teplé snídaně formou bufetu, které jsou zahrnuty v ceně pokoje. Fotogalerii a ceník naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat - rádi Vás ubytujeme!