• Detail firmy

OLYMPIA project, s.r.o.

Základní popis

Nabídka statiky pozemních staveb. Projektování nosných konstrukcí staveb, provádění dozorů na stavbách a zpracování posudků a dobrozdání

Adresa

Plzeňská 247/59
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48039012

Výrobky, činnosti

Nabídka statiky pozemních staveb

Nabídka statiky pozemních staveb. Projektování nosných konstrukcí staveb, provádění dozorů na stavbách a zpracování posudků a dobrozdání

Kontaktní údaje

E-mail: info@olympiaproject.cz
WWW: www.olympiaproject.cz

Kontaktní osoba

Ing. Matúš Hollý - Jednatel

Mobil: +420 773 505 610

Ing. Dušan Kováč - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ELKAP, s.r.o.

Zabýváme se komplexní výstavbou chlazených skladů, skladů s řízenou atmosférou ULO a také mrazíren. Dodáváme generátory ozónu, generátory dusíku, třídící linky na ovoce a zeleninu, absorbéry CO2, přenosné analyzátory plynu, bezpečnostní mechanické klapky, kompenzační vaky a mnoho dalšího. Zaměřujeme se také na výrobu rozváděčů nízkého střídavého napětí.

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.

K.A.P.A. spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektování a výstavby objektů různého charakteru. Věnujeme se výstavbě bytových a rodinných domů, průmyslových, občanských i komerčních staveb. Zaměřujeme se na kompletní realizace hotelových a restauračních provozů. Provádíme rekonstrukce objektů. Nabízíme služby v oblasti stavebního managementu.