• Detail firmy

Olivie Group s.r.o.

Základní popis

Našim zákazníkům nabízíme kompletní poradenskou péči v pohodlí moderní prodejny v centru města, servis a internetový e-shop a snažíme se naplnit současné potřeby moderního lyžaře každé generace

Adresa

Mojmírovo nám. 11
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29361176

Výrobky, činnosti

Lyžařské vybavení

prodej lyžařského vybavení značek: Elan, Völkl, POC, Dalbello, Nordica, Leki, Uvex, Smith, Dainese, Alpina, Fischer, Atomic, Toko, Swix, Devold,

Kontaktní údaje

Telefon: +420 775 402 412
E-mail: info@skimarket.cz
WWW: www.skimarket.cz

Kontaktní osoba

TOMÁŠ KUČERA - Jednatel

Mobil: +420 777 128 818
E-mail: info@skimarket.cz
Další firmy v oboru

Boháček-sport.cz s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou sportovních dresů, sportovního oblečení a termoprádla. Jsme oficiálním výrobcem CCM. Dodáváme fotbalové dresy, hokejové dresy, cyklistické dresy, termoprádlo, dresy na rugby, motokrosové dresy, oděvy pro volný čas či pro reklamní účely. Nabízíme výrobu sportovního oblečení a sportovních dresů na zakázku z těch nejkvalitnějších materiálů a potiskem dle přání klienta.

KNOCK-OUT s.r.o. výrobky z recyklované pryže

Zabýváme se výrobou a prodejem sportovně - společenských her "Ruských kuželek a rekreačních kuželkářských drah" z recyklované pryže. Produkty jsou vyrobeny z tvrzené recyklované pryže, jsou nezávadné a opatřené atesty SZL. Hry jsou tradiční, pohybové, prostorově nenáročné. Ostatní výrobky z recyklované pryže mají široké využití pro sport, zábavu, do průmyslu i jako izolační rohože pod zvířata.

Zdeněk Hrubý - HC compact

Specializujeme se na výrobu a prodej vybavení pro fitness, aerobic a domácí posilovny. Dodáváme rovněž vybavení do nemocnic a rehabilitačních zařízení. Jsme autorizovaným prvním a největším prodejcem společnosti KETTLER v ČR. Na zboží poskytujeme 3-letou záruku včetně záručního a pozáručního servisu u zákazníka. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit!