• Detail firmy

Olga Zedníčková

Základní popis

Velkoobchod se specializací pro pekaře a cukráře

Adresa

Lubojaty 31
742 92 Bílovec 5

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68355319
DIČ:  CZ506208228
Rok založení:  1998

Výrobky, činnosti

Cukrářské potřeby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 963 483
Mobil: +420 731 460 606
E-mail: objednavky@zednickova.cz
WWW: www.zednickova.cz

Kontaktní osoba

Olga Zedníčková - Majitel

Další firmy v oboru

Letňanské pekařství Oheim

Vyrábíme prvotřídní pečivo na zakázku z těch nejkvalitnějších surovin českého původu. Nabízíme výrobu běžného pečiva, sladkého pečiva, cukrářské výrobky, pečení chleba, svatební koláčky, chodské koláče, pečivo na rauty a svatby, celozrnné pečivo a také výrobky z listového těsta. Zajišťujeme pečení chleba kompletně na zakázku.

Daniela NOVÁKOVÁ

Naše zakázkové cukrářství pro Vás již od roku 1999 připravuje kvalitní sladké a slané dobroty k nejrůznějším příležitostem. Naší specializací jsou minizákusky a kanapky. Dále vyrábíme dorty, zákusky, svatební koláčky podle staročeských receptur, slané sýrové sušenky, slané dorty, obložené mísy, chlebíčky, plněné bagety, banketní houstičky aj. Vždy se pokoušíme vyhovět vašim přáním.

DK MASS s.r.o

Produkujeme amarantový, brutnákový a chia olej, bezlepkové pečivo a bezlepkové cereálie a müsli. Vyberte si v e-shopu nebo nás navštivte v kamenné prodejně, která se nachází v Brně - Žebětíne. Nabízíme rovněž možnost dopravy zboží po Brně - pro více informací navštivte naše webové stránky. Těšíme se na Vaši návštěvu.