• Detail firmy

Olga Plachá

Základní popis

Nabízíme prodej pomůcek pro techniku pergamano - výrobu papírových krajek, e-shop, nabídka kurzů pergamano a paličkování v Brně a okolí. Nabízíme prodej módních triček, halenek a šál.

Adresa

Kratochvilka 85
664 91 Kratochvilka

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10598685

Výrobky, činnosti

výroba a prodej - trička, halenky, šály

Kontaktní údaje

E-mail: plachaolga@seznam.cz
WWW: www.krajky-brno.cz

Kontaktní osoba

Ing. Olga Plachá - Majitel

Mobil: +420 773 688 187
E-mail: plachaolga@seznam.cz
Další firmy v oboru

DELOR MORAVIA s.r.o. - Zakázkové krejčovství

Zakázkové krejčovství Delor Moravia Brno nabízí dámské a pánské oděvy v té nejvyšší kvalitě. Naše produkty se vyznačují precizním zpracováním, a to i díky módním poradcům, kteří nasbírali bohaté zkušenosti ve špičkových zahraničních salónech. Věříme, že si z naší nabídky vyberte i Vy. Nabízíme rovněž dárkové poukazy na luxusní oděvy z naší dílny.

ADMOVE s.r.o.

Specializujeme se na pojízdnou reklamu - kolo s reklamním vozíkem, přívěsný vozík s billboardem, automobil s billboardem. Realizujeme zakázkovou výrobu oblečení pro firmy, sportovní kluby, závodní týmy apod.

ZIPS INTERIER s.r.o. - výroba bytového textilu

Zabýváme se návrhy a realizací interiérů. Na zakázku šijeme bytové textilie nejenom do bytů, ale i hotelů, restaurací a komerčních prostor. Prodáváme a pokládáme podlahové krytiny. Máme vlastní prodejnu se širokým sortimentem textilií, doplňků a podlahových krytin v Brně.