• Detail firmy

Olga Jerochinová

Základní popis

Servis a prodej počítačů pro Střední Čechy, Prahu, Benešov, Čerčany, Pyšely, Čtyřkoly a okolí. Provádím diagnostiku hardwarové i softwarové závady.

Adresa

Rokycanova 279/18
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16056141

Výrobky, činnosti

Servis a prodej PC

Kontaktní údaje

Telefon: +420 317 702 057
E-mail: servis@vypocetnitechnika.com
WWW: www.vypocetnitechnika.com

Kontaktní osoba

Olga Jerochinová - Majitel

Mobil: +420 724 069 100
Další firmy v oboru

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.