• Detail firmy

Olga Havičková

Základní popis

LANGEO, to jsou překlady bez obav. Ať už potřebujete běžné, odborné, soudní nebo expresní překlady (popř. tlumočení), můžete se na nás s klidným vědomím obrátit. Pracují pro nás pečlivě vybraní, zkušení překladatelé.

Adresa

Slovanská 275/16
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88314588
DIČ:  CZ6052041501

Výrobky, činnosti

Překlady, korektury, tlumočnictví.

Kontaktní údaje

Fax: +420 588 881 776
E-mail: info@langeo.cz
WWW: www.langeo.cz

Kontaktní osoba

Olga Havičková - Majitel

Mobil: +420 777 522 100
E-mail: info@langeo.cz
Další firmy v oboru

Pellar Ruben

Poskytujeme služby v oblasti překladů a tlumočení. Zabýváme se nizozemštinou, němčinou, romštinou, angličtinou a francouzštinou. Provádíme překlady odborných textů, soudní ověření, konsekutivní i simultánní tlumočení.

Bc. Sabina Zlesák

Specializuji se na tlumočení a překlady z němčiny do češtiny a naopak. Zajišťuji rovněž překlady ze slovenštiny do češtiny. Překládám technické, obchodní, právní i reklamní texty, obecné texty z oblasti lékařství či kultury. Kancelář mám v Praze 8, objednávky přijímám e-mailem nebo telefonicky. Ceník překladů Vám zašlu na vyžádání, smluvním partnerům poskytuji slevy.

RNDr. Petr Bláha

Specializuji se na jazykové překlady z němčiny do češtiny, a to především na technické překlady. Dále zajišťuji jazykové překlady ze švédštiny do češtiny. Garantuji rychlé dodání. Ceny se odvíjí od náročnosti překladu, průměrná cena je 220,- Kč za normostranu. Neváhejte mě kontaktovat!