• Detail firmy

Olga Gregorková

Základní popis

Provádí stěhování bytů a firem, vyklízení prostorů, přepravu osob, rekonstrukce bytů, malířské a úklidové práce, jeřábnické práce v rámci stěhování.

Adresa

Generála Kholla 189
261 01 Příbram VII

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71704035
Rok založení:  2003
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- stěhování obytných prostor, rekontrukce bytu před nastěhováním, přeprava osob v rámci stěhování, malířské a úklidové práce.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 731 457
E-mail: bizonpb@seznam.cz
WWW: www.bizonpb.cz

Kontaktní osoba

Olga Gregorková - Majitel

Další firmy v oboru

TAPETOVÁNÍ - FIDLEROVÁ MAGDA

Specializací firmy jsou tapetářské práce. Realizujeme aplikace všech druhů tapet - vinylové, vliesové, papírové, textilní tapety, fototapety. Tapetujeme jak bytové, tak komerční prostory, a to v celém Středočeském kraji, zejména pak v okolí Benešova a Prahy - východ a západ. Chcete-li zkrášlit svůj interiér originálními a kvalitními tapetami, neváhejte se na nás obrátit!

Ivan Horváth

Specializujeme se na klempířské práce - realizujeme okapní systémy, oplechování komínů a štítů, vložkování komínů k plynospotřebičům, montáž okenních parapetů, zajišťujeme výškové práce pomocí lanové techniky. Dále nabízíme pokrývačské, tesařské a hydroizolační práce, provádíme nátěry střech. Věnujeme se rovněž leštění barevných kovů a svařování AL slitin a nerezu.

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.