• Detail firmy

Olga Chobotová

Základní popis

Rodiné zahradnictví s dlouhou tradicí. Velkoobchod věnečků a dušičkové vazby

Adresa

Podlesice 29
441 01 Veliká Ves

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13314629
DIČ:  CZ515314208

Výrobky, činnosti

Zahradnictví

Letničky, bylinky, zelenina, skalničky, dvojletky, trvalky, ovocné stromy, sazenice vína . Výroba a prodej věnců, dušičkového zboží.

Kontaktní údaje

E-mail: chobot.josef@seznam.cz
WWW: zahradnictvi-podlesice.cz/

Kontaktní osoba

Olga Chobotová - Majitel

Mobil: +420 732 527 634
E-mail: chobot.josef@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VASTA NORTH s.r.o.

Realizujeme a udržujeme okrasné zahrady a zeleň, pěstujeme a prodáváme okrasné rostliny a dřeviny. Věnujeme se stavební činnosti - stavíme a rekonstruujeme rodinné domy, byty, interiéry na klíč a také drobné zahradní stavby. Poskytujeme poradenství v oblasti realit a zajišťujeme potřebné formality k realizaci stavebních prací. To vše v oblasti Ústí nad Labem a okolí.

Tomáš Knotek

Provádíme zahradnické práce. Návrhy a realizace zahrad, zahrady na klíč, údržba zeleně, parkové a sadové úpravy, kácení. Pokládka travních koberců, realizace automatických zavlažovacích systémů a zahradních jezírek.

Alena Němcová

Provozujeme květinářství a prodáváme řezané a pokojové květiny, svatební kytice, smuteční a suché vazby, dekorace do bytu. Nabízíme možnost rozvozu květin. Navštivte naši prodejnu v Roudnici nad Labem nebo si květiny objednejte online prostřednictvím webového formuláře, emailem či telefonicky. Ukázky naší dosavadní práce naleznete na webových stránkách firmy.