• Detail firmy

Olena Tsubera

Základní popis

Nabízíme pravidelný úklid firem, domácnostní, výrobních hal, administrativních budov, společných prostor, mytí oken, předkolaudační úklid, generální úklidy. Působíme na většině území ČR, především v Praze, Východních a Středních Čechách.

Adresa

Vocelova 1135/4
500 02 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87693283

Výrobky, činnosti

Nabízíme pravidelný úklid firem, výrobních hal,

administrativních budov, společných prostor, mytí oken, předkolaudační úklid, generální úklidy. Působíme na většině území ČR.

Kontaktní údaje

E-mail: tsubera@centrum.cz

Kontaktní osoba

Olena Tsubera

Telefon: +420 774 739 410
E-mail: tsubera@centrum.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.

Pro-Charitu s.r.o.

Sociální podnik Pro-charitu se zaměřuje na zaměstnávání zdravotně znevýhodněných osob, kterých zaměstnává více než 100. Jejím 100% vlastníkem je nestátní nezisková organizace Oblastní charita Červený Kostelec. Zabývá se výrobou bylinných produktů, roztoků, zdravotnických pomůcek, textilní a truhlářskou výrobou. Z oblasti služeb nabízí zdravotnické zásobování, úklidové služby a provozuje prádelnu.

FM SERVIS TRUTNOV, s.r.o.

Nabízíme komplexní stěhovací služby jako je stěhování bytů, firem, kanceláří, trezorů a dalších objektů. Zajišťujeme kompletní hygienu objektů jako jsou pravidelné denní úklidy, generální úklidy nebo úklidy po provedení stavebních či malířských prací, včetně prodeje úklidové techniky. Také se zabýváme osobní dopravou a přepravou majetku. Malujeme interiéry v různých objektech.