• Detail firmy

Oldřiška Ondřejová

Základní popis

Provozování paintballového hřiště. Pořádání akcí pro veřejnost a firmy. Provoz půjčovny kompletního vybavení a organizace akcí u zákazníka.

Adresa

U Nemocnice 980
757 01 Valašské Meziříčí

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73128724

Výrobky, činnosti

Paintball Valašské Meziříčí

Provozování paintballového hřiště. Pořádání akcí pro veřejnost a firmy. Provoz půjčovny kompletního vybavení a organizace akcí u zákazníka.

Kontaktní údaje

E-mail: miol@seznam.cz

Kontaktní osoba

Milan Ondřej - Majitel

Mobil: +420 602 438 782

Oldřiška Ondřejová - Majitel

Mobil: +420 737 938 377
Další firmy v oboru

SPORTCENTRUM Brandýs s.r.o.

Nabízíme ubytování, sportovní vyžití, wellness a kongresové služby v hotelu Sportcentrum, který se nachází v klidné části Brandýsa nad Labem. Poskytujeme slevy pro studenty, seniory a BENEFIT programy.

SPORT BALKÁN s.r.o.

Sport Balkán - velké prostory bowlingu jsou ideální pro firemní večírky, akce, studentské či narozeninové párty. Kulečník, squash, stolní fotbal, bowling.

PATRON-A s.r.o.

Poskytujeme detektivní a bezpečnostní služby. Nabízíme instalace, revize a servis zabezpečovacích systémů, fyzickou ostrahu osob a majetku, ostrahu průmyslových objektů, převoz zásilek hotovosti a cenin, detektivní sledování osob, zajišťování důkazních materiálů, prokázání nevěry a mnoho dalšího. Pořádáme také střelecké kurzy pro skupiny i jednotlivce. Umožňujeme také firemní akce na střelnici.