• Detail firmy

Oldřich Sotner

Základní popis

Výroba reklamních předmětů, razítek, řezání a gravírování laserem CO2.

Adresa

Keblice 20
410 02 Keblice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72611987

Výrobky, činnosti

Výroba reklamních předmětů

razítek, řezání a gravírování laserem CO2.

Kontaktní osoba

Oldřich Sotner - Majitel

Mobil: +420 602 565 029
E-mail: sotner.o@seznam.cz
Další firmy v oboru

PCL Štětí, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem obalového materiálu. Dodáváme pytle různých rozměrů, papír v rolích. Dále nabízíme maloobchodní prodej kancelářských potřeb a školních pomůcek, stolních her a hraček, stavebnic, tapet a papírenského zboží. Zajišťujeme také prodej a servis výpočetní techniky. Součástí našich služeb je i černobílé a barevné kopírování.

POPROKAN s. r. o.

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářských a školních potřeb. Nabízíme kancelářské doplňky, obalový materiál, spotřební kancelářský materiál, kancelářský nábytek, učebnice a školní nábytek, drogerii či občerstvení pro kanceláře. Poskytujeme náhradní plnění.

Ganymed - Zahrádka Lubomír

Naše vinotéka nabízí pestrý výběr kvalitních přívlastkových a archivních vín z celého světa. Sortiment vinotéky doplňují i vína oceněna na prestižních výstavách, nejen u nás, ale i v zahraničí. Prodáváme vína lahvová i sudová, spolupracujeme pouze s ověřenými partnery. V naší nabídce naleznete rovněž dárková balení vín. Kromě prodeje vína pořádáme také degustace vína s výkladem. Těšíme se na vás!