• Detail firmy

Oldřich Mikše

Základní popis

Elektromontáže, opravy a servis drobných elektrospotřebičů, elektroinstalace, opravy a údržba potřeb pro domácnost, poskytování služeb pro domácnost. Velkoobchod i maloobchod elektroinstalačního materiálu.

Adresa

Nádražní 429
593 01 Bystřice nad Pernštejnem

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72466758
DIČ:  CZ7403124806
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace, servis, velkoobchod, maloobchod.

Provádíme elektroinstalace od návrhu přes dodání potřebného materiálu až po vlastní instalaci vašeho domu.

Kontaktní údaje

E-mail: expert79@seznam.cz
WWW: www.elektromikse.cz

Kontaktní osoba

Oldřich Mikše - Majitel

Mobil: +420 604 461 179
E-mail: elektromikse@seznam.cz
E-mail: expert79@seznam.cz
Další firmy v oboru

HŮLA & HRALA ELEKTROTECHNIKA

Zabýváme se kompletními službami v oboru elektroinstalace. Zajišťujeme realizace elektroinstalace, opravy elektroinstalace, zabezpečovací systémy ochrany majetku, centrální vysavače na míru, opravy elektromotorů, převíjení elektromotorů, opravy elektronářadí, instalace hromosvodů a uzemnění na zakázku. Nabízíme prodej elektro materiálu.

MICROTECH CZ s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti dodávky a montáže bezpečnostních a řídicích systémů. Nabízíme integrované hotelové systémy, protipožární systémy na míru, elektronické bezpečnostní systémy, instalace elektrorozvodů, servis a revize elektro zařízení, přístupové systémy, projekce slaboproudu a silnoproudu, nouzové zvukové systémy, vnější a vnitřní silnoproudé rozvody, požární ucpávky apod.

ELVEMA s.r.o.

Společnost Elvema provádí komplexní elektroinstalace na území celé České republiky. Zajišťujeme tyto služby: výroba rozvaděčů, slaboproudá elektroinstalace, projektová dokumentace elektro, automatizace, měření a regulace, elektroinstalace VN a NN.