• Detail firmy

Oldřich Kupša

Základní popis

Nabídka stavebně truhlářských prací.Nabídka stavebně truhlářských prací. Nábytek na míru, obklady schodů, obklady domovních říms. Repase oken. Vestavě

Adresa

Za Radnicí 246
257 56 Neveklov

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67430643

Výrobky, činnosti

Truhlářina

Kontaktní údaje

Telefon: +420 317 741 748

Kontaktní osoba

Oldřich Kupša - Majitel

Mobil: +420 604 893 417
E-mail: kupsaoldrich@seznam.cz
Další firmy v oboru

František Zeman

Zabýváme se výrobou barokního intarzovaného nábytku na zakázku. Vyrábíme repliky starožitného nábytku, opravujeme a renovujeme komody, skříně, truhly, stoly, židle apod. Další naší činností je výroba pouzder na doutníky. Ukázky naší práce naleznete na stránkách firmy, v sekci Prezentace. Neváhejte nás navštívit!

Truhlář Martin Svoboda

Naše truhlářství se zaměřuje na zakázkovou výrobu nábytku do bytových i kancelářských prostor. Dodáváme vestavěné skříně, kuchyně na zakázku, kompletní obývací pokoje a obývací stěny, kancelářské sestavy nábytku, postele na zakázku, dětský nábytek apod. Zajišťujeme prodej deskového materiálu a nábytkových úchytek v kovovém či dřevěném provedení.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.