• Detail firmy

Oldřich Kuchyňa

Základní popis

Specializujeme se na malby bytů, rodinných domů a jiných objektu. Provádíme nátěry podlah, konstrukcí, plechových střech a fasád. Poskytujeme také úpr

Adresa

Högrova 2917/29
612 00 Brno - Královo Pole

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63384647

Výrobky, činnosti

Provádíme veškeré malířské a natěračské práce.

Zhotovujeme individuální návrhy, dle přání zákazníka.

Kontaktní údaje

E-mail: mal-servis@tch.cz

Kontaktní osoba

Oldřich Kuchyňa

Mobil: 603 421 647
E-mail: mal-servis@tch.cz
WWW: www.mal-servis.tch.cz
Další firmy v oboru

Tryskání - pískování Vladimír Veselý

Provádíme povrchové úpravy kovů tryskáním. Zajišťujeme tryskání na firmě i mobilní tryskání přímo u zákazníka. Tryskání (pískování) se využívá především ve strojírenství, stavebnictví, automobilovém průmyslu a jiných oblastech. Disponujeme nejmodernější technologií, včetně mobilních jednotek, díky kterým můžeme provádět tryskání kdekoliv v terénu či ve Vaší firmě bez připojení elektrické energie.

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.

ROLOSTAV s.r.o.

Zaměřujeme se především na výškové práce za pomoci horolezeckého vybavení. Výhodou je, že ušetříte své finance za lešení či montážní plošiny. Dále nabízíme malířské a natěračské práce. A nejen to. Prodáváme širokou škálu interiérových dveří a stínící techniky, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy apod.