• Detail firmy

Oldřich Hybš

Základní popis

Zaměřuji se na pěstování a prodej trvalek, skalniček, travin a kapradin. Nabízím také poradenské služby a realizace závlahových systémů.

Adresa

K Přívozu 1
277 11 Neratovice

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63852047

Výrobky, činnosti

pěstování a prodej trvalek

Kontaktní údaje

E-mail: trvalky@trvalky-hybs.cz
WWW: www.trvalky-hybs.cz

Kontaktní osoba

Oldřich Hybš - Majitel

Mobil: +420 773 939 900

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.

Vladimíra Beránková

Nabízíme velký výběr kvalitních řezaných a hrnkových květin převážně z Holandska. Nejkrásnější růže v okolí! Dále nabízíme - dárky, upomínkové předměty, keramiku, přáníčka, zeminu a různé výrobky dle sezony. Po dohodě zajistíme i rozvoz květin. Připravíme Vám květiny na pohřby, svatby, výročí a akce. Připravíme i "Klobásové květiny" - vážeme kytice z klobás (vhodný dárek pro muže).

Blanka Zábranská

Věnujeme se prodeji řezaných a hrnkových květin a zahrádkářského zboží. V naší nabídce naleznete široký sortiment květin pro různě příležitosti, svatební i pohřební květiny. Prodáváme rovněž postřiky, hnojiva a substráty. Součástí poskytovaných služeb je i aranžování květin a poradenství v péči o květiny.