• Detail firmy

Oldřich Dygrýn

Základní popis

Nabízíme ubytování v 9 pokojích se sociálním zařízením s celkovou kapacitou 30 lůžek. K dispozici je kuchyně. Možnost pořádání akcí v salonku.

Adresa

Lázně Libverda 29
463 62 Lázně Libverda

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67831371

Výrobky, činnosti

Ubytování v penzionu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 482 322 203
WWW: www.pension-ivanka.wz.cz

Kontaktní osoba

Oldřich Dygrýn - Majitel

E-mail: olda.dygryn@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jana Hübnerová

Nabízíme komfortní ubytování ve dvou penzionech rodinného typu v Jizerských horách - Albrechtice, u sportovního horského centra Špičák nedaleko Tanvaldu. Oba penziony jsou vedle sebe, vetší má kapacitu 24 lůžek, menší 14 lůžek a 2 přistýlky. U penzionu je venkovní bazén a parkoviště. Volné termíny pro ubytování jsou pouze od dubna do června a od září do prosince. Ostatní měsíce máme plně obsazeno.

PETRA AH, s. r. o.

Hotel Petra nabízí kvalitní ubytování v Liberci v atraktivní lokalitě pod Ještědem a zároveň 10 minut od centra Liberce. Hotel je ideální pro rodiny s dětmi i konání firemních akcí. V celém hotelu je zajištěný bezbariérový přístup.

Hotel Brno Bobycentrum ****

Hotel Brno Bobycentrum **** se nachází pouhých 10 minut od centra Brna. Nabízí 140 pokojů různého typu včetně prezidentského apartmá a množství prostor pro pořádání kongresů, večírků, svateb a jiných společenských či firemních akcí. Nechybí zázemí pro volný čas, sportovní aktivity - bowling, squash, motokáry, pro relax kadeřnictví, thajské masáže a další hotelové služby.