• Detail firmy

Oldřich Boček

Základní popis

Čištění koberců, čištění čalouněného a koženého nábytku, strojové mytí a ošetření podlah.

Adresa

Archangelská 864/2
100 00 Praha 10 - Vršovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69309728

Výrobky, činnosti

Úklidové služby

Čištění koberců, čištění čalouněného a koženého nábytku, strojové mytí a ošetření podlah, tlakové mytí, mytí oken a prosklených ploch, pravidelné úklidy.

Kontaktní údaje

E-mail: bocek@bocek-uklid.cz
WWW: www.bocek-uklid.cz

Kontaktní osoba

Oldřich Boček - Majitel

Telefon: +420 272 744 286
Mobil: +420 603 226 774
E-mail: bocek@bocek-uklid.cz
WWW: bocek-uklid.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.

KM Služby

Specializací firmy jsou renovace, sanace, čištění a ochranné nátěry fasád. Renovujeme panelové domy, zateplujeme fasády i ploché střechy, provádíme stavebně montážní práce výškovou technikou. V rámci výškových prací zajišťujeme mytí prosklených fasád, oken a žaluzií. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky a jsme pojištění proti případných škodám. Působíme po celé ČR. Neváhejte nás kontaktovat!

GreenClean s.r.o.

Specializujeme se na poskytování úklidových služeb pro firmy, kanceláře, administrativní prostory či společné vnitřní i venkovní prostory. Nabízíme jednorázové generální úklidy, pravidelné generální úklidy či standardní pravidelné úklidy dle rozsahu, který určí klient. Zajišťujeme ekologické provozní služby a environmentální poradenství. Dodáváme ekologické mycí a čistící prostředky.