• Detail firmy

OLBRON INVENT s.r.o.

Základní popis

Poradenství ohledně dopravy.

Adresa

Karla Čapka 483/21
250 91 Zeleneč

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25052756

Výrobky, činnosti

Poradenství

Nákladní doprava - lehká, střední - nákladní silniční doprava Železniční doprava - železniční doprava Letecká doprava - letecká doprava

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 924 626
E-mail: info@olbron.cz
WWW: www.olbron.cz
WWW: twitter.com/olbroninvent
 Facebook stránka

Kontaktní osoba

Ing. OLDŘICH BRONEC, CSc. - Jednatel

Mobil: +420 702 035 365
Další firmy v oboru

Comp alfa, s.r.o.

Nabízíme komplexní logistické služby se specializací na skladování, balení, kompletaci a tvorbu etiket. Zabýváme se silniční, námořní a letecké přepravy zboží po ČR i v zahraničí. Zajišťujeme copacking zboží, repaletizaci zboží, ruční vykládku kontejnerů, skládání a kompletaci kontejnerů, balení do PVC sáčků, zatavování výrobků, balení palet do folií a mnoho dalšího.

JP Spedition & Transport s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování dopravních služeb v rámci vnitrostátní i mezinárodní přepravy zboží. Především se specializujeme na mezinárodní spedici do zemí F, NL, D, B,L, DK, SWE. Poskytujeme služby vnitrostátní i mezinárodní dodávkové přepravy, dokládkové služby či přepravy zboží prostřednictvím chladírenských vozů, nízkotonážních souprav, celovozových nákladů či vozů s hydraulickým čelem.

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.