• Detail firmy

Oksana Matyášová

Základní popis

Překladatel, tlumočník českého, ruského a ukrajinského jazyka. Dlouholetá praxe v oboru překladatelství. Vyhotoví překlady technických dokumentů, zdravotní dokumentace, firemní korespondence a veškerých ostatních druhů dokumentů.

Adresa

Milešovská 250
683 54 Otnice

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87693020
Rok založení:  2011
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- tlumočení ukrajinského, ruského, českého j., překlady odborných, technických textů, www stránek, dokladů, korespondence, novinových článků apod.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 354 805
Mobil: +420 601 500 070
E-mail: oksana@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ing. arch. Oksana Matyášová - Majitel

Další firmy v oboru

Ludmila Krátká - překlady

Zajišťuji překlady z/do angličtiny, ruštiny, němčiny, italštiny, polštiny a dalších jazyků. Technické překlady, návody, smlouvy. Neváhejte a pište!

Bc. Sabina Zlesák

Specializuji se na tlumočení a překlady z němčiny do češtiny a naopak. Zajišťuji rovněž překlady ze slovenštiny do češtiny. Překládám technické, obchodní, právní i reklamní texty, obecné texty z oblasti lékařství či kultury. Kancelář mám v Praze 8, objednávky přijímám e-mailem nebo telefonicky. Ceník překladů Vám zašlu na vyžádání, smluvním partnerům poskytuji slevy.

Bridges, s.r.o.

Zaměřujeme se na výuku angličtiny a ostatních světových jazyků především formou individuálních a firemních kurzů. Zajišťujeme kurzy jak pro jednotlivce, tak i pro skupiny. Nabízíme individuální přístup a připravíme Vám kurz šitý na míru, tak aby co nejlépe vyhovoval Vašim požadavkům a vedl co nejrychleji k cíli kterého chcete dosáhnout. Nabízíme překlady a tlumočení.