• Detail firmy

Oksana Gubaryk

Základní popis

Provozujeme kvalitní fitness v centru Liberce s velkým množstvím služeb. Fitness je vybaveno moderními stroji. Nabízíme wellness procedury s maximální péčí o naše klienty. Našim druhým zaměřením jsou ubytovací služby pro dělníky z ČR i celé Evropy v Liberci a ubytování pro rekreaci v Jizerských horách.

Adresa

Lípová 664/6a
460 01 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74119761
DIČ:  CZ8253159981
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ubytovna Mostecká v Liberci

Ubytovna Mostecká v Liberci nabízí kapacitu až 100 lidí. V ubytovně Mostecká poskytujeme krátkodobé i dlouhodobé ubytování pro dělníky z ČR i celé Evropy. V blízkosti MHD, Kaufland, centrum města.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 875 889
E-mail: Oksana.gubaryk@gmail.com
WWW: www.powerplatevajano.cz

Kontaktní osoba

Oksana Gubaryk - Majitel

Mobil: +420 774 875 889
E-mail: Oksana.gubaryk@gmail.com

Mariya Kuziv - Majitel

Mobil: +420 777 989 606
E-mail: mariyaukr@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Miroslav Rais - Umělecká agentura DIRAMI

Umělecká agentura DIRAMI zajišťuje a zprostředkovává veškeré kulturní a společenské akce, firemní i privátní akce a večírky, Dancing Heads, DVD videodiskotéky, KARAOKE Show s použitím profesionální techniky, včetně zajištění kompletního servisu. Pokud potřebujete připravit společenskou akci neváhejte se na nás obrátit. Více na našich internetových stránkách.

Jana Hübnerová

Nabízíme komfortní ubytování ve dvou penzionech rodinného typu v Jizerských horách - Albrechtice, u sportovního horského centra Špičák nedaleko Tanvaldu. Oba penziony jsou vedle sebe, vetší má kapacitu 24 lůžek, menší 14 lůžek a 2 přistýlky. U penzionu je venkovní bazén a parkoviště. Volné termíny pro ubytování jsou pouze od dubna do června a od září do prosince. Ostatní měsíce máme plně obsazeno.

Areál Prodeje a Služeb s.r.o.

- nové náhradních díly pro stavební a zemědělské stroje - kardanové hřídele pro zemědělské stroje - stavební stroje NTC, WEBER, Dynapac, Enar a Battipav - malotraktory AGS Prostějov - zahradní technika AMA, VISCONSIN - PŮJČOVNA stavební, zahradní a dílenské mechanizace - servis zemědělské a stavební techniky - provozní kapaliny a maziva - použité díly Zetor, Bělorus,Desta - použité stroje