• Detail firmy

OKR okna, s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej standardních i atypických plastových oken, dveří a zimních zahrad, žaluzií, sítí proti hmyzu, okenic a okapových systémů.

Adresa

Svatoplukova 519
698 01 Veselí nad Moravou

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26974321
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej

standardních i atypických plastových oken, dveří a zimních zahrad, žaluzií, sítí proti hmyzu, okenic a okapových systémů.

Kontaktní údaje

Mobil: 725 862 474
Fax: 518 322 663
E-mail: okrspol@iex.cz
WWW: www.okna-okr.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Kučera - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.

STYL 2000 s.r.o.

Naše společnost již více než 25 let zajišťuje dodávky a instalace zavěšených provětrávaných fasádních plášťů a dodávky obkladů a dlažeb. Nabízíme široký sortiment stavební keramiky, obkladů, dlažeb (včetně slepeckých dlažeb), mozaiky a výrobků z gumového recyklátu. Pro kompletní nabídku navštivte náš e-shop a vyberte si, co potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.