• Detail firmy

OKNO HOLDING, a.s.

Základní popis

Plastové a hliníkové systémy SCHÜCO.

Adresa

U Habrovky 247/11
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26706750
DIČ:  CZ26706750

Výrobky, činnosti

Plastové a hliníkové systémy SCHÜCO.

Výrobky se skládají pouze z materiálu a součástek této značky, které jsou testovány v předním evropském technologickém centru odvětví.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 902 727
Mobil: +420 607 283 849
Fax: +420 577 902 828
E-mail: info@oknoholding.cz
WWW: www.oknoholding.cz

Kontaktní osoba

Viktor Meisenbichler - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

Jan MUSIL

Naše truhlárna se specializuje na atypickou výrobu na zakázku. Vyrábíme a renovujeme dřevěný a čalouněný nábytek, kazetové dveře, špaletová okna, dřevěné schody a zábradlí, pergoly, zahradní domky apod. - vše od zaměření až po konečnou montáž. Součástí poskytovaných služeb jsou i sklenářské práce. Rámujeme obrazy, zasklíváme a opravujeme okna, dveře, skleníky. Garantujeme kvalitně odvedenou práci.

TRUHLÁŘSTVÍ MAŘÍK

Nabízíme truhlářské a podlahářské práce. Zajistíme výrobu nábytku, schodů, kuchyní, dveří, oken a podlah. Dále pak dopravu a montáž. Vzhled výrobků je maximálně přizpůsoben představám zákazníka. Pro lepší představu je možné dodat konstrukční výkres.

VLAPOS s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme a dodáváme posuvné a křídlové brány i jejich komponenty. Náš sortiment zahrnuje: nové díly pro výrobu vrátek, vrat a posuvných bran usnadňujících výrobu a montáž, ozdobné ploty, mříže, garážová vrata, závory, plastové i dřevěné výplně, el. pohony, dálkové ovládání a mnoho dalšího. Více informací a ceník naleznete na našich webových stránkách.