• Detail firmy

OKNA UH s.r.o.

Základní popis

Autorizovaný prodejce firmy Slovaktual dodává a montuje plastová, hliníková a dřevěná okna a dveře. Realizace výměny výplní stavebních otvorů na klíč.

Adresa

V. Růžičky 2458
688 01 Havřice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29266939

Výrobky, činnosti

Plastová, hliníková a dřevěná okna a dveře

Kompletní sortiment příslušenství včetně garážových vrat. Cenové nabídky a poradenství zdarma.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 800 122 212
E-mail: hradiste@okna-uh.cz
WWW: www.okna-uh.cz

Kontaktní osoba

Jiří Sedlačík - Jednatel

Mobil: +420 603 786 579

Andrea Sedlačíková - Jednatel

Mobil: +420 732 986 868
Další firmy v oboru

Truhlářství TRIMA

Věnujeme se truhlářské výrobě bytového i kancelářského nábytku na zakázku. Dále vyrábíme venkovní dřevěné prvky, jako jsou pergoly, altány nebo zahradní domky. Zakládáme si na použití kvalitních materiálů. Zákazníkům nabízíme komplexní služby včetně poradenství, zaměření a montáže vyrobeného kusu. Pokrýváme zejména oblast Třeboňska a okolí.

MICHAL VONDRA

Naše společnost se zabývá zakázkovou truhlářskou výrobou. Zajistíme kompletní vybavení interiérů, které navrhneme a vytvoříme pro Vás 3D návrh. Vyrábíme na zakázku bytový a kancelářský nábytek, rovněž tak pergoly, zahradní domky apod. Ukázky realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.

TRH servis - Robert Hejhal

Zabýváme se pozemními pracemi a výstavbou rodinných domů. Provozujeme půjčovnu nářadí a techniky, zajišťujeme prodej stavebnin. Nabízíme stavebně-truhlářské práce - zakázkovou výrobu dřevostaveb, oken, dveří, vrat, podlah aj.