• Detail firmy

OKNA RUDINEC

Základní popis

Naše firma - s dlouholetou tradicí, kdy mezi hlavní činnost patří kompletní práce spojené s montážemi oken (montáž, demontáž, zednické práce a likvidace).Dodáváme PVC, EURO, Al okna a dveře, 5ti komorový profil REHAU.

Adresa

Hlavní náměstí 39/4
794 01 Krnov

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73079979

Výrobky, činnosti

PVC, EURO, Al okna a dveře

Kontaktní osoba

Jindřich Rudinec - Majitel

Mobil: 775 655 885
E-mail: Rudinec.J@seznam.cz
WWW: www.oknarudinec.cz/
Další firmy v oboru

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.