• Detail firmy

Okentěs, spol. s r.o.

Základní popis

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody.

Adresa

Kulkova 4001/4
615 00 Brno - Židenice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26817772
DIČ:  CZ26817772
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Těsnění a těsnicí materiál

Kontaktní údaje

Telefon: +420 548 226 060
Mobil: +420 777 777 990
Fax: +420 548 216 050
E-mail: brno@okentes.cz
WWW: www.okentes.cz
WWW: www.okentes.sk

Kontaktní osoba

Václav Pernica - Majitel

Pobočky

OKENTĚS, spol. s r. o.
Hemy 920
757 01 Krásno nad Bečvou

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

HELLA stínící technika s. r. o.

Zajistíme výrobu, prodej a montáž pro exteriér - bezpečnostní rolády, žaluzie, markýzy, rolety. Interiér - vertikální a horizontální žaluzie, rolety, plisé. Dodáváme stínění zimních zahrad, markýzy a slunečníky pro gastronomii či dělící pohyblivé příčky.

EXTE SPOJ s.r.o.

Zabýváme se prodejem nářadí, spojovacího materiálu, kotevní techniky, tesařského kování, brusiva, stavební a průmyslové chemie, hutního materiálu, ochranných pomůcek a dalšího zboží. Nabízíme nestandardní spojovací materiál pro automobilový průmysl a stavebnictví. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis zn. POWERPLUS.

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.