• Detail firmy

OKASSION

Základní popis

Nabízíme servis, opravy a údržby tiskáren a kopírek, faxů, psacích strojů a skartovaček. Expresní služby firmám a doprava zdarma Praha a okolí.

Adresa

Edisonova 59
109 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64587223
Rok založení:  1989
Počet zaměstnanců:  1
  • Služby

Výrobky, činnosti

Servis tiskáren, kopírek a opravy faxů

Rychlý a kvalitní servis na místě , firmám express! Po Praze doprava zdarma. Opravy,servis tiskáren HP,Opravy,servis tiskáren CANON,MINOLTA, SAMSUNG

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 261 211
E-mail: vaclavborc@seznam.cz
WWW: www.servis-expres.cz

Kontaktní osoba

Václav Borč - Jednatel

Další firmy v oboru

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.