• Detail firmy

OK-VET, spol. s r.o.

Základní popis

Provádíme očkování a prevenci. Řešíme akutní stavy, interní onemocnění, dermatologie, onkologie, neurologie, vyšetření krve, mikroskopie.

Adresa

Žalanského 31/34
163 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26165414
DIČ:  CZ26165414

Výrobky, činnosti

Veterinární ordinace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 235 301 561
E-mail: info@okvet.cz
WWW: www.okvet.cz

Kontaktní osoba

MVDr. Radek Zusko - Jednatel

MVDr. Zdeněk Schaefer - Jednatel

Další firmy v oboru

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

Mgr. Dominika Motyková

Realizuji akreditované dopravně - psychologické vyšetření všech profesionálních řidičů prostřednictvím metodiky schválené Asociací dopravních psychologů ČR s ohledem na platnou legislativu. Nabízím profesionální přístup v příjemném prostředí v centru Brna.