• Detail firmy

OK VERTICAL, s.r.o.

Základní popis

Stavební společnost zaměřená na tvorbu gabionových konstrukcí. Nabízíme gabiony pletené a svařované, drátokoše či jiné materiály pro zpevnění zdí.

Adresa

Staňkova 103/18
602 00 Brno - Ponava

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26888955

Výrobky, činnosti

Zaměření na tvorbu gabionových konstrukcí.

Nabízíme gabiony pletené a svařované, drátokoše či jiné materiály pro zpevnění zdí.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 218 312
E-mail: info@okvertical.cz
WWW: www.okvertical.cz

Kontaktní osoba

Richard Kylhof - Jednatel

Mobil: +420 608 114 479
Další firmy v oboru

DAVSON PLOTY

Provádíme kompletní servis, dodávku a montáž oplocení na klíč - drátěné oplocení PVC, zinek, dřevěné a průmyslové oplocení, podezdívky, brány na elektrický pohon. Dále dodáme zámkovou dlažbu, okapové chodníky, zámečnické práce, zábradlí, mříže. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.

ROLOSTAV s.r.o.

Zaměřujeme se především na výškové práce za pomoci horolezeckého vybavení. Výhodou je, že ušetříte své finance za lešení či montážní plošiny. Dále nabízíme malířské a natěračské práce. A nejen to. Prodáváme širokou škálu interiérových dveří a stínící techniky, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy apod.

PORTICO s.r.o.

Nabízíme služby stavebního inženýringu. Provádíme elektroinstalace na klíč, statické zajištění konstrukcí - helikální výztuže, vysoušení vlhkého zdiva, sanace stavebních konstrukcí a nízkotlaké injektáže zdiva. Dodáváme dekorativní ražené betony a protipožární ucpávky. Více informací naleznete na našich webových stránkách.