• Detail firmy

OK Strojservis

Základní popis

Jsme osvědčeným dodavatelem komponent pro výrobu JÚSZ a výrobních linek, montážních a spojovacích technologií. Jsme výhradní zastoupení firem BalTec,TOX Pressotechnik,Adactech a Stöger. Zajišťujeme prodej a servis v ČR a SR.

Adresa

nám. 14. října 1307/2
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27587363

Výrobky, činnosti

Jsme osvědčeným dodavatelem komponent pro výrobu J

Jsme osvědčeným dodavatelem komponent pro výrobu JÚSZ a výrobních linek, montážních a spojovacích technologií. Jsme výhradní zastoupení firem BalTec,T

Kontaktní údaje

Telefon: 604 311 822
E-mail: antonin@ok-servis.cz
WWW: www.ok-servis.cz

Kontaktní osoba

Karel Antonín - Jednatel

Mobil: 604 311 822
Další firmy v oboru

ELKAP, s.r.o.

Zabýváme se komplexní výstavbou chlazených skladů, skladů s řízenou atmosférou ULO a také mrazíren. Dodáváme generátory ozónu, generátory dusíku, třídící linky na ovoce a zeleninu, absorbéry CO2, přenosné analyzátory plynu, bezpečnostní mechanické klapky, kompenzační vaky a mnoho dalšího. Zaměřujeme se také na výrobu rozváděčů nízkého střídavého napětí.

Jindřich Pulda

Zabýváme se prodejem, nákupem a dovozem dřevoobráběcích strojů. V naší nabídce máme i použité dřevoobráběcí stroje a nástroje, kotoučové a pásové technologie na kulatinu a další. K prodeji nabízíme i rozmítací, omítací a zkracovací pily nebo linky pro výrobu palet. Zaměřujeme se také na parketovací linky pro klasické a lepené parkety.

BFK, spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou automatických strojů. Dodáváme etiketovací stroje, zavírací stroje, plnící a adjustační linky, balící stroje, destohovací a stohovací stroje, vyfukovací stroje, vkládací stroje, plnící linky sypkých materiálů apod.